ENDUROSHOW

+ NĚCO NAVÍC

Co je Enduroshow?

Ojedinělá ukázka extrémního ovládání soutěžní motorky, jako je například jízda přes obtížné překážky (auta, návěsy, schody, skruže, pneumatiky, aj.), jízda po zadním a předním kole, jízda při obráceném posezu aj.

Proč Enduroshow?

Vystoupení, které nikde jinde neuvidíte a nikdo jiný neprovádí!!! Ukázka umění ovládání velkého a těžkého soutěžního motocyklu na malém prostoru, ukázka obtížných až kaskadérských prvků, překonávání extrémních překážek a vše například doplněno o vtipné ukázky, jak se na motorce jezdit nemá? nebo i zapojení diváků a jízda s nimi jako spolujezdci.

Něco navíc?

Možnost vystoupení na trialové motorce nebo kombinace vystoupení na trialové i soutěžní motorce.

Vystoupení lze také doplnit o promítaní a vyprávění zážitků z nejtěžšího extrémního závodu na světě Erzberg Rodeo, kterého se účastní cca 2000 jezdců z celého světa.

Možnost realizace pouze besedy a promítání z nejtěžšího extrémního závodu na světě.

Kam s takovým vystoupením?

Vystoupení je vhodné na firemní akce, motosrazy, výstavy, dětské dny, možné i krátké ukázky ve vnitřních prostorech, ukázky v rámci akcí a večírků zakončující motocyklovou sezónu, aj.

Jak zrealizovat a za kolik?

Realizaci a cenu lze dohodnout po telefonu nebo na emailu viz. kontakt.

Cena bude stanovena podle vzdálenosti místa vystoupení od Prahy, počtu vystoupení, náročnosti vystoupení, jestli budou vytvořeny překážky pořadatelem nebo budou dovezeny aj., proto se omlouvám, že není uvedena žádná přibližná cena.


Copyright © 2013 Roman Körber | Všechna práva vyhrazena. Grafika webu: David Pöllner. Kódování webu: Alexandr Klepikov