DIAGNOSTIKA a OPRAVY AUTOMOBILŮ a MOTOCYKLŮ


Měření osciloskopem. Efektivnější zjišťování závad elektronických systémů(zapalování, vstřikování, ABS, komfortní systémy aj.) pomocí osciloskopu.

Komunikace s řídícími jednotkami. Diagnostika pomocí nejmodernějších diagnostických přístrojů TS a Bosch.

Použití diagnostického rekordéru. Umožňuje sledování vybraných parametrů vozidla v průběhu jízdy, kdy se náhodné chyby v systému vyskytnou. Tento přístroj se do vozidla zapojí do diagnostické zásuvky a zákazník s ním jezdí po dobu, než se problém vyskytne.

Měření emisí výfukových plynů. Podle emisí lze diagnostikovat stav motoru a emisního systému, závady na zapalování a vstřikování.

Renovace plastových světlometů.

Další možnosti: mechanické opravy motocyklů a automobilů, zprostředkování měření výkonu motocyklů a automobilů na výkonové brzdě, chiptuning a úpravy řídících jednotek, klempířské a lakýrnické opravy, STK a ME.


PRODEJ A APLIKACE CHEMICKÝCH PŘÍPRAVKŮ ZNAČKY PROTEC

Aplikací chemických přípravků značky PROTEC, lze vyřešit mnoho závad bez zbytečné výměny drahých dílů a pravidelným používáním lze předcházet mechanickému poškození, a tak prodloužit životnost jednotlivých systémů u motocyklů a automobilů. Čištění některých systémů se provádí pouze speciálním zařízením.

PŘÍKLADY VYUŽITÍ PŘÍPRAVKŮ PRO MOTOCYKLY:

Čištění palivového systému - FUEL LINE CLEANER. Odstraňuje znečištění v palivovém systému, odstraňuje zpryskyřičnatění a zalepení v karburátorových a vstřikovacích tryskách. Odbourává usazenou rez v systému a karbonizaci ve spalovacím prostoru. Váže na sebe vlhkost a vodu v palivu.

Čištění motorů - ENGINE FLUSH. Čistí celý olejový a mazací systém. Odstraňuje usazeniny a karbonové přílepky na pístních kroužcích, neutralizuje škodlivé motorové kyseliny. Složky s vysokou mazací schopností chrání během čištění celý agregát proti opotřebení. Čištění se provádí aplikací před vypuštěním starého oleje. Používá se i k čištění převodovek.

Ochranu motorů - NANO ENGINE PROTECT. Díky nanočásticím a jejich mimořádným vlastnostem snižuje tření a opotřebení, zlepšuje mazání, čímž je zajištěn tichý a měkký chod motoru, udržuje pružná těsnění, o-kroužky a simerinky. Přípravek se přidává do nové náplně.

Ochrana a zlepšení výkonu - OIL BOOSTER. Snižuje spotřebu oleje i paliva. Nejvíce chrání motor v oblasti mezního tření a tím snižuje jeho opotřebení a prodlužuje životnost motoru i převodovky.

Zvýšení oktanového čísla - OCTANE BOOSTER. Zvyšuje oktanové číslo o 5 stupňů v závislosti na kvalitě paliva. Vhodné pro všechny typy benzínových motorů.

Další přípravky: nano přípravky pro konzervaci textilu, laku a plastů, přípravky pro mazání řetězů, čistění škrtících klapek, čistič brzd, konzervační a mazací prostředky, aj.


PŘÍKLADY VYUŽITÍ PŘÍPRAVKŮ PRO AUTOMOBILY:

Čištění vstřikovacích systémů zážehových motorů - FUEL LINE CLEANER. Odstraňuje zpryskyřičnatění a zalepení v karburátorových a vstřikovacích tryskách. Použití např. při řešení problémů při špatných emisích a při nerovnoměrném chodu motoru. Čištění se provádí zařízením pro přímé čištění, kdy motor běží pouze na čistící chemii i aplikací do nádrže.

Čištění vstřikovacích systémů vznětových motorů - DIESEL SYSTÉM SUPER CLEANER. Odstraňuje znečištění v celém palivovém systému a váže na sebe vlhkost a vodu v palivu, která způsobuje mechanické poškození vstřikovacího systému. Odstraňuje živičný povlak a uvolňuje zalepené otvory vstřikovacích trysek a čerpadla. Optimalizuje emise, zlepšuje mazání v průběhu studených startů. Maže a chrání vstřikovací systém v souladu s DIN 590 HFRR. Čištění se provádí zařízením pro přímé čištění, kdy motor běží pouze na čistící chemii i aplikací do nádrže. Čištěním lze vyřešit problémy při emisích, nepravidelném chodu a předejít tím např. zbytečné koupi drahých vstřikovacích trysek.

Přípravek pro čištění a údržbu speciálně vyvinutý pro vstřikovací systém Common rail - COMMON RAIL SYSTÉM CLEAN a PROTECT. Výrobek špičkové technologie nejnovější generace vyvinutý speciálně pro vysokotlaké dieselové systémy. Odstraňuje i nejmenší znečištění v celém systému. Zajišťuje optimální rozprášení a bezpečné mazání všech dílů, zejména vysokotlakého čerpadla a trysek. Váže vodu v palivu a absorbuje nebezpečnou vlhkost způsobující mechanické poškození.

Čištění motoru a mazací soustavy - ENGINE FLUSH. Přípravek odstraňuje usazeniny a karbonové přílepky na pístních kroužcích, neutralizuje škodlivé motorové kyseliny. Složky s vysokou mazací schopností chrání během čištění celý agregát proti opotřebení. Např. vyřeší ztráty komprese. Po aplikace zůstává nová náplň mnohem déle čistá.

Čištění automatických převodovek - AUTOMATIC TRANSMISSION FLUSH. Čištění se provádí speciálním zařízením pro čištění. Aplikací lze vyřešit např. zhoršené přeřazování převodových stupňů u automatických převodovek i převodovek DSG.

Čištění servořízení a použití nano ochrany pro lepší funkci. Čištění se provádí speciálním zařízením pro čištění. Po aplikaci lze dosáhnout lehčího a tiššího chodu řízení.

Další využití: čištění filtru pevných částic, přípravek ke snížení zanášení filtrů pevných částic při městském provozu, čištění škrtících klapek, nano přípravky ke snížení tření, čištění hydraulických zdvihátek, odstranění drobného úniku oleje a mnoho dalších přípravků a využití.


PRODEJ DIAGNOSTICKÝCH PŘÍSTROJŮ ZNAČKY TS

Diagnostický přístroj české výroby značky TS patří mezi špičkové diagnostické přístroje ke komunikaci s řídícími jednotkami se 4. kanálovým osciloskopem.

Výhody přístroje: české menu, možnost volby pouze vybraných značek a propojovacích kabelů a tím snížit pořizovací cenu, komunikace a poradenství přímo s výrobcem, možnost zaškolení, intuitivní ovládání, pravidelné aktualizace značek a systémů, kvalitní 4. kanálový osciloskop s velkou vzorkovací rychlostí 20MS/s (20 milionů vzorků za vteřinu), možnost připojení k PC, aj.


ŠKOLENÍ

Základní zaškolení pro práci s diagnostickým přístrojem TS PRO.

Školení diagnostiky a oprav emisních a zapalovacích systémů (praktické využití osciloskopu při řešení závad, komunikace s řídícími jednotkami, využití moderních technologií při opravách).

Školení pro techniky stanic měření emisí.


Copyright © 2013 Roman Körber | Všechna práva vyhrazena. Grafika webu: David Pöllner. Kódování webu: Alexandr Klepikov